Rękawice robocze


Rękawice HDPE
Przeznaczone są do zabezpieczenia rąk przy wykonywaniu prac małoinwazyjnych lub jako wkład do innych rękawic. Chronią ręce przed szkodliwymi substancjami chemicznymi, detergentami oraz mikroorganizmami. Wykorzystywane w gospodarstwach domowych, sklepach, stacjach benzynowych itp.


Rozmiary: M, L
Sposób pakowania: karton: 10.000 sztuk (100 x 100 sztuk)
Rękawice WAMPIRKI
Rękawice ochronne wykonane z dzianiny, powlekane gumą od strony chwytnej. Elastyczne, zakończone ściągaczem, odporne na ścieranie i przetarcie. Popularne w ogrodnictwie, rolnictwie, budownictwie itp.

Rozmiary: L
Dostępne w kolorach: czerwony, zielony, niebieski

Rozmiary: XL
Dostępne w kolorach: pomarańczowy
Sposób pakowania: 600 par (60 x 10 par)

Rękawice typu DRAGON
Rękawice ochronne, wykonane z wysokiej jakości dzianiny, powlekane od strony chwytnej bardzo wytrzymałą gumą o porowatej strukturze podwyższającą poziom ochrony oraz zapewniającą pewny chwyt. Zakończone ściągaczem, odporne na rozdarcie i powstawanie pęknięć, trudno ścieralne stanowią doskonałą ochronę przed działaniem czynników mechanicznych. Znajdują zastosowanie w budownictwie, przemyśle transportowym, rolnictwie, jak również podczas wykonywania wszelkiego rodzaju prac domowych i ogrodowych. Wysoka jakość wykonania gwarantuje podwyższony komfort użytkowania.


Rozmiary: 8, 9, 10
Dostępne w kolorach: zielony, czarny – wersja wykonana z grubszej tkaniny
Sposób pakowania: karton: 120 par (10 x 12 par)
Rękawice poliestrowe powlekane lateksem
Rękawice ochronne, wykonane z wysokiej jakości dzianiny, powlekane od strony chwytnej bardzo wytrzymałą gumą o porowatej strukturze podwyższającą poziom ochrony oraz zapewniającą pewny chwyt. Zakończone ściągaczem, odporne na rozdarcie i powstawanie pęknięć, trudno ścieralne stanowią doskonałą ochronę przed działaniem czynników mechanicznych. Znajdują zastosowanie w budownictwie, przemyśle transportowym, rolnictwie, jak również podczas wykonywania wszelkiego rodzaju prac domowych i ogrodowych.

Rozmiary: 8, 9, 10
Dostępne w kolorach: niebieski
Sposób pakowania: karton: 120 par (10 x 12 par)

Rękawice poliestrowe powlekane nitrylem
Rękawice ochronne, wykonane z wysokiej jakości dzianiny, powlekane od strony chwytnej bardzo wytrzymałą mikroporowatą warstwą nitrylu. Zakończone ściągaczem, odporne na rozdarcie i powstawanie pęknięć, trudno ścieralne stanowią doskonałą ochronę przed działaniem czynników mechanicznych. Znajdują zastosowanie w budownictwie, przemyśle transportowym, motoryzacyjnym, narzędziowym, AGD, tekstylnym, kosmetycznym, jak również podczas wykonywania wszelkiego rodzaju prac domowych i ogrodowych. Wszędzie tam, gdzie wymagane są dobre właściwości manualne.


Rozmiary: 7, 8, 9, 10 Dostępne w kolorach: czarny, szary, zielony
Sposób pakowania: karton: 120 par (10 x 12 par)
Rękawice typu RTELA PP003
Rękawice ochronne, wykonane z poliestru, powlekane gumą lateksową.
Zakończone ściągaczem, odporne na rozdarcie i powstawanie pęknięć, trudno ścieralne stanowią doskonałą ochronę przed działaniem czynników mechanicznych. Znajdują zastosowanie w budownictwie, przemyśle transportowym, motoryzacyjnym, narzędziowym, AGD, tekstylnym, jak również podczas wykonywania wszelkiego rodzaju prac domowych i ogrodowych. Wszędzie tam, gdzie wymagane są dobre właściwości manualne.
Dostępne w kolorach: czerwono - czarny
Sposób pakowania: karton: 240 par
Rękawice ocieplane
Rękawice ochronne, wykonane z poliestru, powlekane gumą lateksową.
Zakończone ściągaczem, odporne na rozdarcie i powstawanie pęknięć, trudno ścieralne stanowią doskonałą ochronę przed działaniem czynników mechanicznych. W środku posiadają wyściółkę, z czesanej bawełny.Rozmiary: 9, 10
Dostępne w kolorach: pomarańczowo - czarny
Sposób pakowania: karton: 120 par
Rękawice ochronne ocieplane, powlekane spienionym latexem o porowatej strukturze. Idealne do prac w niskich temperaturach.
Sposób pakowania: karton: 120 par

Rękawice typu Guretan Rękawice ochronne wykonane z nylonu, powlekane poliuretanem.
Zakończone ściągaczem. Idealne do prac, gdzie wymagana jest precyzja.

Rozmiary: 7, 8, 9, 10, 11
Dostępne w kolorach: czarny i biały
Sposób pakowania: Pakowane po 12 par w worek foliowy, 240 par w kartonie
Rękawice typu Reco Dragon Rękawice ochronne powlekane latexem o porowatej strukturze, co zapewnia większą przyczepność, na wierzchu rękawic jest dzianina bawełniana. Zastosowanie zarówno w budownictwie jak i do wszelkiego rodzaju prac porządkowych w domu i ogrodzie.

Rozmiary: 7, 8, 9, 10, 11
Dostępne w kolorach:szare
Sposób pakowania: Pakowane po 12 par w worek foliowy, 120 par w kartonie
Rękawice w kwiatki Rękawice ochronne wykonane poliestrowe, powlekane.
Zakończone ściągaczem. Idealne do prac, gdzie wymagana jest precyzja.

Rozmiary: 7, 8
Dostępne w kolorach:rózowe w kwiatki
Sposób pakowania: Pakowane po 12 par w worek foliowy, 240 par w kartonie
Rękawice żółte z czarną gumą

Rękawice ochronne wykonane z przędzy nylonowej w kolorze żółtym powlekane w części chwytnej prążkowanym czarnym nitrylem, bez szwów, zakończone elastycznym ściągaczem.
- dostępne rozmiary: 9, 10
- opakowanie zbiorcze: karton 240 par
- CE KAT. II
- poziomy ochrony: 3-ścieranie, 1-przecięcie,2-rozdarcie, 1-przekłucie
Rękawice pomarańczowe z tkaniny nylonowej, powlekane spienionym, czarnym latexem

Rękawice nakrapiane wykonane z grubej dzianiny.Nakropienie wykonane z PCV zapewnia dobrą chwytność.

Sposób pakowania: karton - 240 par

Rękawice ochronne ze skóry licowej koziej w naturalnym kolorze

Rękawice skórzane typuTechnik, wykonane z elastycznej dzianiny i koziej skóry. Przy nadgarstku rzep ściągający. Idealne do prac montażowych.W kartonie 20x12par.


Rękawice skórzane tyu Technik plus wykonane z elastycznej dzianiny i koziej skóry. Przy nadgarstku gumka śiągająca. Idealne do prac montażowych. W kartonie 20x12par.


Rękawice ochronne z dzianiny poliestrowej z domieszką lycry. Mają podwójną warstwę nitrylu,dzięki temu posiadają zwiększoną odporność na smary,tłuszcze i oleje.


Rękawice ochronne powlekane szorstkim, spienionym, fioletowym nitrylem, zakończone wysokim ściągaczem. Idealne do wszelkiego rodzaju prac porządkowych w domu i ogrodzie.
Pakowane po 12 par w worek foliowy, 240 par w kartonie.Rękawice ochronne wykonane z szarej dzianiny, powlekane miękkim, gładkim lateksem w kolorze niebieskim. Rękawice posiadają dodatkowo oblanie szorstkowanym lateksem w kolorze czarnym, co zapewnia im bardzo dobrą chwytność. Elastyczny ściągacz zapobiega zsuwaniu się w trakcie pracy rękawicy z dłoni.


Rękawice ochronne do układania kostki brukowej. Wykonane z dzianiny bawełnianej i powlekane wzmacnianą gumą pomarańczową,odporną na ścieranie. W kartonie 20x12par.


Rękawice robocze wykonane z dzianiny poliestrowej (ścieg 13, 100% poliester), ze wzorem kwiatowym, powlekane bezbarwnym nitrylem, zakończone ściągaczem. Dostępne w 4 wzorach.

Elastyczne, dobrze dopasowują się do dłoni, bardzo manualne.
Powleczenie sprawia, że są odporne na rozdarcie i powstawanie pęknięć.
Stosowane do ogólnych prac domowych i ogrodowych.
Dostępne rozmiary: 6,7,8,9.
W opakowaniu znajdują się 4 wzory, w jednym rozmiarze.
Pakowane po 12 par w worek foliowy, 240 par w kartonie.
Spełniane normy: CE CAT. IAdres:

Agro-Jumal Sp. z o.o.
ul. Wojska Polskiego 23
98-200 Sieradz
GPS: N: 51.598289, E: 18.724984

Telefony:

(0048) 43 827 52 70 – centrala
(0048) 43 826 33 28 - ksiegowość
+48 508 343 843 - komórka

Fax:

(0048) 43 822 57 84 - fax
(0048) 43 656 19 50 - fax 2
(0048) 43 822 50 62 - fax magazyn

E-mail: